Colleen Hoover. Kõik algab meist (Pegasus, 2022)

Kõik algab meist

Tõlkinud Raili Puskar
303 lk

Colleen Hoover on kindlasti üks minu lemmikkirjanikke ja püüan läbi lugeda kõik tema eesti keeles ilmuvad raamatud. Siiani ongi lugemata ainult „Lootusetu”.

„Kõik algab meist” on järg raamatule „Ei iial enam”. See on kirjutatud kordamööda Atlase ja Lily vaatenurgast ning algab sealt, kus esimene osa lõppeb. Lily ja Ryle on lahutatud ning püüavad ühist tütart kasvatada. See ei ole kerge, sest Ryle’il on endiselt need vihateemad ja kalduvus vägivaldsusele. Samuti loodab ta, et neist Lilyga saab uuesti perekond.

Lily on aga uuesti kohtunud oma esimese armastuse Atlasega ning tunded löövad lõkkele. Ka Atlasel on tunded Lily vastu endiselt olemas ning nii unistab temagi, et nende armastus võimaluse saaks.

Lily maadleb endiselt eelmisest suhtest saadud traumadega. Ka Atlasel on omad probleemid. Atlas saab ootamatult teada, et tal on vend ning püüab teha kõik endast oleneva, et Joshil oleks parem lapsepõlv kui tal endal.

Mulle sobis see ülimalt romantiline armastuslugu praegu täiuslikult. No lihtsalt nii hea oli lugeda. Hing puhkas ja naeratas seda lugedes. Sellest hoolimata, et mõlemal peategelasel olid omad probleemid.

Raamat on küllaltki ette aimatav aga lugemist ei häirinud see üldse. See ei ole lihtne ja naiivne armastuslugu. Mõlemad tegelased on palju läbi elanud ja nüüd aastate möödudes said lõpuks ometi koos olla. Mulle meeldis ka see, kuidas mõlemad oma probleemidega tegelesid ning suutsid need ka ära lahendada. Minu jaoks oli tegemist ülimalt positiivse lugemiselamusega nii, et soovitan ka teistele lugemiseks. Enne tuleks küll läbi lugeda „Ei iial enam”.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: