RaeAnne Thayne. Lumeingli laht (Ersen, 2021)

Lumeingli lahtTõlkinud Ülle Jälle
280 lk

“Lumeingli laht” on Snow Angel Cove’i sarja esimene romaan. Samas on see raamat seotud ka Hope’s Crossing’i sarjaga, sest siin on peategelaseks samuti üks Caine’i vendadest – Aidan Caine.

Aidan Caine on tehnikageenius, kes hetke ajel ostab üsna suure osa Haven Point’i linnakesest. Natuke enne jõulupühi sõidab ta autoga oma uude koju, et valmistuda oma perekonna võõrustamiseks jõulude ajal. Enne, kui ta koju jõuab, õnnestub tal kogemata ühele naisele otsa sõita. Õnnetus on õnneks kerge ning Elizal on kergemad vigastused. Naine ei taha ööseks haiglasse jääda, mõeldes mismoodi see ta väikesele tütrele mõjuda võib. Seega pakub Aidan, et võõrustab neid enda suures majas.

Eliza ei taha küll pakkumist vastu võtta, aga samas taipab, et ega tal väga valikut ei ole. See on tema jaoks võõras linn, kuhu tal oli vaadatud töökoht. Ta pidi hotellis tööle hakkama, aga samal päeval oli see maha põlenud. Eliza oli eelmises kohas kõik sillad põletanud ning ta ei teadnud kohe üldse, mida järgmiseks ette võtta. Ja siis sõitis üks mees talle autoga kogemata otsa.

Aidan pakub südametunnistuspiinade leevenduseks naisele oma majapidamises tööd ning naine võtab selle tütre pärast ka vastu. Niimoodi õpivad nad teineteist tundma ning on paratamatu, et neil tekivad teineteise vastu tunded.

See oli tõeliselt nunnu ja südamlik raamat. Siin olid küll mingid probleemid, aga tegelased said neist imekergesti jagu ning kõik kulges oma loomulikku rada pidi. Meelelahutuseks väga hea lugemine. See on kaasahaarav, paneb naeratama. Romantikat on siin omajagu. Raamat sobibki lugemiseks neile, kes soovivad lugeda kerget armastusromaani. See on raamat, kus argimuredele leitakse mängleva kergusega lahendused.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: