Donna Kauffman. Püüa mind kinni, kui saad (Ersen, 2021)

Püüa mind kinni, kui saadTõlkinud Aive Lauriste
296 lk

Jällegi on tõlgitud sarja teine osa. Muidugi kannatab seda lugeda ka ilma esimest lugemata, aga see on ikkagi häiriv. Ma mäletan, et kunagi aastaid tagasi olen Kauffmani raamatuid lugenud ja siis need meeldisid mulle. “Püüa mind kinni, kui saad” oli ka selline kerge lugemine. Raamat oli ootamtult erootiline.

Tag Morgan on saabunud tagasi koju, kui kuuleb isa surmast. Ta tuleb isa kinnisvaraasju korda ajama, et siis jälle minna oma teed. Neil ei olnud isaga head läbisaamist. Üllatusega avastab Tag, et tema isal oli mingi maavaldus Šotimaal. Samas saab ta teada, et keegi Maura Sinclair on tema isale kirju kirjutanud ning nendest kirjadest selgub nagu oleks isa hoopis teine inimene olnud. Maura hakkab Tagile huvi pakkuma ning mees otsustab hetke ajel lennata Šotimaale valduseid üle vaatama. Seda tehes kohtub ta muidugi ka naisega ning nende vahel lööb lõkkele kirg.

Ausalt öeldes peaks siin olema vist juttu ka natuke mehe Šotimaa juurtest, aga see on tõesti pigem taustaks, sest põhitegevus toimub siin ikkagi linade vahel. Seksikirjeldused on kümnete lehekülgede pikkused ja tundub nagu siin muud ei toimugi. Sobib lugemiseks neile, kes otsivad kergemat meelelahutust, kus kaasa mõtlema ei pea, sest tegevus liigub tavalist rada mööda. Kellele ei meeldi pikad erootilised seksikirjeldused, siis neile ei soovita.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: