RaeAnne Thayne. Wild Irise mäeseljak (Ersen, 2021)

Wild Irise mäeseljakTõlkinud Krista Liidaru
280 lk

“Wild Irise mäeseljak” on ideaalne raamat puhkuse ajal lugemiseks. See on idülliline ja mõnus perekonnalugu, mis paneb kaasa elama, kuigi lõpp on muidugi aimatav.

Peategelased on Lucy Drake ja Brendan Cane. Neid seob omavahel Brendani naine Jess. Lucy on Jessi nõbu ja parim sõbranna. Jessil ja Brendanil on kaks last ja naine ootab kolmandat, kui ootamatult sureb. Sellest on möödunud paar aastat. Lucy käib lastel aegajalt Hope’s Crossingis külas, suhtleb nendega ning toob kingitusi.

Nüüd on naine keset ööd saabunud oma päranduseks saadud maja üle vaatama. Selle käigus kohtub ta ootamatult taas Brendan Cane’iga. Nad ei ole enne just eriti hästi läbi saanud. Kummalgi ole selleks omad põhjused. Lucy elu on teelahkmel. Naine on töölt lahti lastud ning ta pole päris kindel, mida edasi teha. Lucy teab, et soovib Jessi ja Brendani lastega suhelda. Seega püüavad mõlemad omavahelisi suhteid parandada, kuigi mõlemal mõlgub meeles aastatetagune kirglik suudlus. Enne kui mees kohtus Jessiga.

See oli südamlik armastuslugu, mida on lihtne ja nauditav lugeda. Ise eriti kaasa mõtlema ei pea. Puhkab nii aju kui hing. Selles sarjas on nüüd omajagu raamatuid ilmunud. Mõni on õnnestunud paremini ja “Wild Irise mäeseljak” kuulub just nende paremate hulka. Ma tõesti nautisin selle lugemist. Mulle meeldis siin selle suure ja toreda ning sõbraliku pere kirjeldus ja omavahelised suhted. Mõjus praegusesse ajahetke nii hästi. Soovitan puhkuse ja muidu puhkamise ajaks lugeda.

Sarja Hope’s Crossing eelnevad osad:

“Sombune suvi”
“Woodrose’i mägi”
Sweet Laureli kosk” (2019)
Currant Creeki org” (2020)
Willowleafi tee” (2020)
Jõulud Snowflake’i kanjonis” (2020)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: