Susan Mallery. Nõod nagu õed (Ersen, 2020)

Nõod nagu õedTõlkinud Raili Puskar
375 lk

See on üks ebatüüpiline Mallery naistekas. Mallery kirjutab tavaliselt mõnusaid ja mõnikord ka naiivseid armastusromaane, aga selles raamatus ei ole armastus üldse esikohal.

Sophie Lane on üksildane ärinaine, kes on harjunud tegelema ainult oma kassilelude firmaga. Ta on lahutatud ning uuesti abielluda ei plaani. Ta on oma eluga üldiselt rahul, kuni tema firma hoone tules hävib. Sophie otsustab uuesti alustada, aga seda juba kodusaarel Blackberryl. Ta on nii harjunud oma firmas kõik üksi ära tegema ning sekkub pidevalt alluvate töösse. See tekitab muidugi pingeid.

Kristine on abielunaine, kellel on kolm poega. Senini on ta olnud koduperenaine, aga tema unistuseks on rajada oma küpsisefirma. Ta armastab oma lapsi ja meest, aga tahab lisaks sellele ka midagi muud. Tema mees on sellele plaanile kategooriliselt vastu ning see tekitab abielus tõsiseid probleeme.

Heatheri unistuseks on minna ülikooli õppima ja midagi saavutada. Ta töötab mitmel kohal, et selleks raha koguda, aga kui tal on juba mingi summa koos, siis alati on tema emal mingi häda, mille tarvis tal seda raha vaja on.

See oli minu arvates üsna keskpärane ajaviiteromaan, kus oli mitmeid erinevaid teemasid, aga minu jaoks jäi seekord natuke igavaks. Asi on ilmselt selles, et ootasin mõnusat armastusromaani, aga seda ei saanud seekord. Natuke seda armastust ju oli, aga see oli kuidagi tagaplaanil. Tegelased tundusid kõik nii üheplaanilised ja kuidagi tüütud ning Sophie oli minu jaoks veidi liiga hüperaktiivne. Praegu seda kirjutades mõtlen, et oleks võinud vabalt raamatu ka pooleli jätta. Ma arvan, et mõne aja pärast ununeb see sisu mul ära. Kes soovib, see loeb, kes ei soovi, ei loe.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: