Barbara Freethy. Alati minuga (Ersen, 2020)

Alati minugaTõlkinud Ülle Jälle
288 lk

Mulle kulus vahelduseks ära üks mõnus naistekas. Õnneks raamat ei petnud mu ootuseid. Oli tore ja kiire lugemine.

Gianna Campbell tuleb suveks tagasi koju Whisper Lake’i, et aidata tädi antiigipoes. Tädi on murdnud jalaluu ja ei saa ise toimetada. Gianna tuleb hea meelega tagasi, sest tal on vaja natuke omaette olemise aega. Ta on just katkestanud kihluse. See on juba kolmas katkestatud kihlus tal. Mõned inimesed ei vaata sellele just hea pilguga ja tundub, et ka naise isa on temas pettunud.

Gianna on nüüd otsustanud meestega aja maha võtta ning keskendub hoopis oma bioloogilise ema leidmisele. Muidugi ilmub ikkagi kohe silmapiirile ka meesterahvas, kes tahab olla enamat kui sõber.

Zach Barrington on saabunud Whisper Lake’i, et asuda siin oma järgmise projektiga tööle ning võidelda oma kasutütre hooldusõiguse eest.

Kumbki ei otsi suhet, aga ometi on neil koos hea olla. Nad saavad teineteisega vabalt rääkida ja nende omavahelist kirge ei saa eitada. Pealegi nad tegelikult juba ju tunnevad teineteist. Nad olid teismelistena koos laagris ja juba siis oli neil omavaheline klapp väga hea.

See oli mõnus ja lihtne lugemine, kus asjad ei läinud väga keeruliseks. Kohati olid siin küll tõsised teemad, aga neisse ei mindud väga süvitsi. Lihtne ja kaasahaarav ajaviitelugemine. Soovitan neile, kes soovivad lugeda armastusromaani, kus väga kaasa mõtlema ei pea. Puhkamiseks ideaalne.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: