Susan Luitsalu. Minu maailm (Petrone Print, 2020)

Minu maailm223 lk

Mingi aeg lugesin läbi kõik, mis Minu-sarjas ilmus, siis vahepeal ei lugenud neid üldse ja nüüd ma valin, mida lugeda ja mida mitte. Millegipärast tekkis tunne, et ma tahan Susan Luitsalu raamatut “Minu maailm” lugeda. Ma isegi ei oska täpselt öelda, mille põhjal see tunne tekkis. Võib-olla tema kunagi loetud kolumnite pärast, võib-olla lihtsalt selle pärast, et pealkiri kõlas huvitavalt. Igatahes sai ta kätte võetud ja ma ei kahetse, et seda tegin.

Susan Luitsalu oskab kirjutada kaasahaaravalt, nii et sul tekib olukorras pilt silme ette. Ta külastab tõesti erinevaid kohti maailmas – Sotši, New York, Beirut, Gruusia, Prantsuse Polüneesia, Bakuu, Omaan, Jaapan ja Praha. Vahel ta seikleb mõnes kohas niisama, mõnes kohas teeb tööd. Seiklused on huvitavalt ja mõnusa irooniaga kirjutatud. Need kohad ei ole just minu huviorbiidis (kui Praha välja arvata), aga ikkagi tekkis huvi nende linnade ja paikade kohta. Ta suudab isegi Jaapani minu jaoks huviäratavaks teha.

Mina soovitan küll lugeda. Mulle meeldis, et ta nii julgelt ja kartmatult haaras erinevates võimalustest kinni. Igatahes jälle üks kaasahaarav raamat Minu-sarjas juures. Ilmselt ma mingil ajal püüan ka teised Luitsalu raamatud läbi lugeda.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: