Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt. Mees, kes jälgis naisi (Helios, 2016)

Mees, kes jälgis naisiTõlkinud Allar Sooneste
525 lk

Annad kuradile sõrme, võtab terve käe. Ma ei plaaninud seda sarja nüüd korraga läbi lugeda, aga lihtsalt nii raske on seda käest panna. See on kaasahaarav ja põnev. Esimene raamat lõppes ka sellise uudisega, et no lihtsalt pidin edasi lugema.

Oh Sebastian, Sebastian. Naised on tema hukatus. Tal on neid tõesti palju olnud ja igasuguseid naisi. Seekord mõjub suhe Sebastianiga osadele naistele väga halvasti.

Sarimõrvar on tapnud juba kolm naist. Esimesest osast tuttav kriminaaluurijate rühm ei suuda naiste vahel leida seoseid. Välja arvatud see, et kunagi tappis üks teine mees ohvreid täpselt samamoodi. Kas tegu on jäljendaga? Tookord naisi tapnud Edward Hinde on Lövhaga vanglas kandmas eluaegset karistust. Otsustatakse kaasata Sebastian Bergman, kes leiab naiste vahel seose. Ühine nimetaja on tema ise, sest ta on nende kõigiga maganud. 

Sarja teine osa on sama põnev kui esimene. Minu haaras see kohe algusest peale kaasa, esimene osa vajas natuke sisse elamist. Mulle endiselt meeldib selles sarjas need inimsuhete sasipuntrad. Nii huvitav on jälgida, mismoodi autorid need välja on mänginud. Muidugi on põnev ka mõrvajuurdlus ise, kuidas siis teisiti. Igatahes mina soovitan seda sarja lugeda ja siis kindlasti aega varuda.

One thought on “Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt. Mees, kes jälgis naisi (Helios, 2016)

Add yours

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: