Linda Howard. Mackenzie nauding (Ersen, 2019)

Mackenzie naudingTõlkinud Reelika Haapanen
256 lk

Linda Howardi raamatuid olen ennegi lugenud. Mõni neist on meeldinud, mõni mitte. “Mackenzie nauding” on sarja kolmas raamat ja kuna eelmised on loetud, siis lugesin ka selle läbi. Täitsa loetav raamat, kus on palju kirge.

Suursaadiku tütar Barrie Lovejoy röövitakse Ateenast ning viiakse Liibüasse. Teda saadetakse päästma Zane Mackenzie meeskond. Zane on mereväes SEAL. Barrie saab päästetud, aga nad peavad ootama järgmist ööd, et riigist välja pääseda. Nii Barrie kui Zane tunnevad teineteise vastu tohutut iha ning nii nad magavadki koos.

Barrie jääb rasedaks ning kuna Zane on aumees, siis nad abielluvad, aga oht ei ole möödas. Kes iganes selle röövimise taga oli, on veel vabaduses ning haub endiselt plaane.

See oli nüüd üks kirglik ajaviiteromaan. Mees on muidugi macho, aga siin pole seda üleliia rõhutatud. Selle eest on rõhutatud seda, et naine on imekaunis ning mehel on tohutud musklid jne. 😀 Kellele seksistseenid ei meeldi, nendele soovitan raamatust eemale hoida, sest neid on siin ikka omajagu. Muidu oli põnev ja kaasahaarav lugemine. Süüdlast ära arvata ei olnud keeruline. Jällegi puhkuse ajaks sobiv lugemine. Aju saab puhata ning nautida killukest põnevust ja armastust.

Sarja eelnevad osad:

Mackenzie mägi
Mackenzie missioon

 

One thought on “Linda Howard. Mackenzie nauding (Ersen, 2019)

Add yours

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: