Brenda Novak. Igavene õnn (Ersen, 2019)

Igavene õnnTõlkinud Lii Haugasmägi
232 lk

See oli mõnus ja särtsakas ühe õhtu lugemine.

Cora Kelly on saabunud Silver Springsi, et üles otsida oma bioloogiline ema. Cora on lapsendatud ja tal õnneks vedas kasuvanematega. Sellest hoolimata on Corat alati huvitanud tema bioloogiline ema ja ta tahab teada, miks ema temast loobus.

Sellepärast läheb ta ka tööle New Horizoni poisterantšosse, sest selle juhataja on tema bioloogiline ema Aiyana Turner. Tööle saada on lihtne, aga Cora kahtleb, kas Aiyanale öelda, et on tema tütar. Cora imetleb Aiyanat, aga ei suuda mõista, miks ta temast loobus. Asja komplitseerib Aiyana kasupoeg Elijah Turner, kellele Cora ei suuda vastu panna.

See oli särisev ja pingeline lugemine. Sobib ideaalselt kergeks meelelahutuseks. Mulle meeldis. Raamat haaras tõesti kaasa ning seetõttu nii ruttu ka läbi sai. Mina igatahes soovitan. Ühelt poolt on see armas armastusromaan, aga teiselt poolt kajastab hästi lapsendatud lapse tundeid ja mõtteid.

Muidugi on tegemist ehtsa naistekaga, kus lõpp on etteaimatav, aga ma muud ei oodanudki. Natuke oli siin ka minu jaoks ebaloogilisi lahendusi. Näiteks see, et Elijah oli kinnine inimene, kellele oli tunnete väljendamine raske ning ta ei soovinud kindlat suhet, aga juba mõne aja pärast see muutus. Aga mine sa tea, ilmselt teebki armastus imesid. Brenda Novak on üks autoritest, kelle peale saab alati kindel olla. Jällegi on tegemist sarja esimese osaga. Nii et jääb üle vaid loota, et terve sari eesti keelde tõlgitakse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: