Mary Jo Putney. Eksinud lordi armastamine (Ersen, 2020)

Eksinud lordi armastamineTõlkinud Maia Planhof
328 lk

See raamat sobib ideaalselt puhkusel ja suvel lugemiseks. Kerge ja kiire lugemine, kus on mõningaid saladusi, aga kus pead vaevama ei pea, vaid saab lihtsalt nautida.

Mariah elab Hartley mõisas, mis on tema isa oma. Isa võitis selle kaardimängus ühelt mehelt. See mees tahab oma mõisa tagasi ja käib nüüd Mariah’le peale, et nad abielluksid. Mariah ei soovi seda teha, nii et ta valetab mehele, et on juba abielus.

Õige pea ilmub ka sobiv mehekanditaat mererannast, kelle Mariah uppumisest päästab. Mees ei mäleta oma nime ega endisest elust midagi, nii et Mariah otsustab olukorda ära kasutada ning ütleb talle, et tema nimi on Adam ning nad on abielus.

Mulle väga meeldis. Seda oli huvitav kuumal suvepäeval lugeda. Samas on raamat selles osas ette aimatav, et need kaks tegelast lõpuks armuvad, aga raamatus on ka mitmeid üllatusi. Kohati meenutavad need imesid ja jääb natukene selline täiskasvanud inimestele mõeldud roosamanna muinasjutu tunne, aga see ei häiri. Mulle meeldis ning soovitan teistelegi, kes soovivad kerget ajaviidet.

See on jällegi sarja esimene osa. Kokku on sarjas seitse osa. Loodan, et need ka eesti keelde tõlgitakse. Ma igatahes loeksin hea meelega ka teisi selle sarja osasid.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: