Barbara Freethy. Suvine vihmavaling (Ersen, 2020)

Suvine vihmavalingTõlkinud Ketlin Tamm
304 lk

Nüüd on aeg lugeda midagi kergemat ja seda see raamat ka on. Selline kergemat sorti kirjandus, mille mõne aja pärast unustad, aga ajaviiteks sobib väga hästi. Tegemist on sarja kolmanda osaga ning mul tekkis vahepeal tunne, et autoril on ideed otsa lõppemas.

Eelmistes osades püüdsid Alicia ning Jake enda isa surma lahendada. Nad jõudsid lahendusele lähedale, aga siiski oli midagi puudu. Kolmandas osas asub saladust lahendama nende õde Dani. Danit tegelikult see ei huvitagi. Ta tahab teha minevikusündmustega rahu ning oma eluga edasi minna, aga muidugi ei jäta saladused teda rahule.

Danile ennustatu, et viimase pusletüki leiab tema. Dani on aga mõistlik naine ning endeid ja muid selliseid asju ei usu. See usk pannakse varsti proovile, kui ta tänu kingitud sõrmusele päästab Patrick Kane’i elu. Ka Patrick püüab lahendada ühe oma perekonnaliikme surma lugu. Mis oleks loomulikum, kui need kaks teeksid koostööd. Eriti kui selgub, et kõik juhtlõngad viivad ühe teatud firmani. Oht liidab inimesi ning peagi tekivad Dani ja Patricku vahel tunded.

Selline küllalt põnev raamat, aga mitte ka nii põnev, et vahepeal ei saaks käest pandud. Raamat on ka etteaimatav. Lugemist alustades juba tead, kuhu lõpus välja jõutakse, aga see tegelikult ei häiri. Kergeks suviseks meelelahutuseks just paras lugemine.

Eelnevad osad:

Tormi kütkeis
Pikse küüsis

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: