Joe Cawley. Tenerife pihtimused (Petrone Print, 2016)

Tenerife pihtimusedTõlkinud Tanel Veske
343 lk

Minu ootused ja see raamat antud ajahetkel ei klappinud üldse. Mulle tavaliselt meeldib reisiraamatuid lugeda, aga praegu kuidagi see ei edenenud.

Joe ja Joy töötavad Inglismaal kalaturul, kui neile ühel hetkel tuleb pähe kolida Tenerifele ning hakata seal baari pidama. Mõeldud-tehtud, mis siis, et neil üldse baaripidamise kogemust ei ole. Aga, mis seal ikka. Töö nagu iga teinegi. Pealegi on Tenerifel ootamas soe päikesepaiste ja rand.

Ja siis saab tegelikkus neid kätte. Neil pole alguses aimu isegi sellest, kuidas süüa teha, nii et tuleb algusest peale õppida. Hoolimata konarlikust algusest õnnestub neil lõpuks ikkagi baar käima saada ja mulle tundub, et päris edukalt. Nende juures käivad nii kohalikud kui ka peamiselt briti turistid.

Minu jaoks oli raamat igav. Ma oleks vast selle isegi pooleli jätnud, aga ei viitsinud hakata uut raamatut saatusesepa väljakutsesse otsima ja kuna tegemist on isikliku raamatuga, siis ikka pingutasin lõpuni. Mulle meeldiski selle raamatu juures just lõpuosas toimunud sekeldused ühe petisega. Vot see oli huvitav lugemine. Ilmselt unustan ma selle raamatu siiski õige pea, sest mulle ei jäänud paraku siin esinevad nimedki meelde. Poole raamatu peal mõtlesin ka, et kes too oligi. Paraku ei olnud see raamat minu jaoks.

One thought on “Joe Cawley. Tenerife pihtimused (Petrone Print, 2016)

Add yours

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: