Helen Pollard. Väike Prantsuse külalismaja. Suvi (Pegasus, 2019)

Väike Prantsuse külalismaja. SuviTõlkinud Raili Puskar
391 lk

„Väike Prantsuse külalismaja. Suvi“ on sarja kolmas osa. Eelnevad on „Väike Prantsuse külalismaja“ ja „Väike Prantsuse külalismaja. Tagasitulek“.

Sarja kolmandas osas valmistub Emmy Jamieson oma pulmadeks. Emmy ema on selleks juba hoolega valmistunud, aga ta ei saa rahu, sest kõik detailid peavad viimseni paigal olema. Ema ajab aga oma ülekorraldamisega Emmy närviliseks ning tagajärjed võivad olla ootamatud.

Kõik tundub olevat nii ideaalne ja enamus raamatu sisust ongi rõõmsameelne ja rahulik kulgemine. Paraku enne pulmi saavad Emmy ja Alain teada ootamatu saladuse, mis võib nende pulmad ohtu seada. Emmyle on endiselt toeks Rupert ning tema sõbrad. Samuti saabuvad pulmadeks La Cour des Roses’i Emmy perekond ja parim sõber Inglismaalt. Kas pulmad saavad peetud, seda saate lugeda juba raamatust.

See on ideaalne lugemine inimesele, kes otsib meelelahutuseks midagi kerget, et ennast argipäevast välja puhata. See raamat aitab seda suurepäraselt teha, sest ta on kaasahaarav. Siin on piisavalt huumorit, helgust ja armastust ning romantikat. See on üdini armas raamat. Nii et, kes otsib midagi lugeda, et praegusest maailmast natuke eemale saada, siis see on ideaalne võimalus.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: