J. K. Rowling. Harry Potter ja Segavereline Prints (Varrak, 2015)

Harry Potter ja Segavereline PrintsTõlkinud Krista Kaer ja Kaisa Kaer
557 lk

Ooo, see oli hea. Peale selle lõpetamist on selline kurbuse ja tühjuse tunne hinges. Tahaks kohe haarata järgmise osa järele, aga paraku praegu ei saa.

“Harry Potter ja Segavereline Prints” on sarja 6. osa.  Siingi jätkuvad Harry ja ta sõprade seiklused oma tavapärast rada. Kõigepealt vaheaeg Dursley’de juures, siis Roni vanemate juures ja seejärel kooli. Harry satub muidugi kohe Malfoyga sekeldustesse. Koolis on turvameetmeid tõhustatud, sest lord Voldemort on tagasi, aga sellest hoolimata ikka juhtub koledaid sündmusi. Juhtub muidugi ka naljakaid, nagu näiteks Roni sattumine armujoogi mõju alla.

Nagu igas osas, nii on ka siin uus mustade jõudude vastase kaitse õpetaja. Seekord on see Harry jaoks ootamatu valik. Samas saab ta endale ühe õpiku näol endale ootamatu abilise ja professor Dumbledore isiklikult hakkab teda õpetama.

Need raamatud on mind nii kaasa haaranud, et tahan igal vabal hetkel neid lugeda. Töö juures kulusid lõunapausid ka lugemisele. 😀 Nad on põnevalt ja kaasahaaravalt kirjutatud. Kuues osa on praegu vist minu lemmik, kuigi see lõpp oli kurb. Ja Snape suutis üllatada oma tegevusega. Olenemata sellest, mis ta tegi, meeldib mulle tema hoiak ja olek ning tema sõnavõtud. Ta annab raamatule nii palju särtsu juurde. Ma jään põnevusega ootama järgmist osa, et mis temast saab. Ma natuke küll aiman, aga see lugemist ei sega. Kes pole Harry Potterit veel lugenud, siis viimane aeg on need kätte võtta. Ei tasu ennast lasta ehmatada raamatute paksusest. Nende lugemine läheb kiiresti.

Ja ma oleksin pidanud kohe aimama, kes see Segavereline Prints on. 😀

2 thoughts on “J. K. Rowling. Harry Potter ja Segavereline Prints (Varrak, 2015)

Add yours

  1. Igal lugemisringil (olen neid raamatuid vist küll kolm-neli korda lugenud, esimesi rohkemgi) võtavad viies ja kuues osa ikka silmad niiskeks. Lugesin ka sundpuhkusel kogu sarja uuesti läbi, küll oli hea 🙂

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: