Mart Sander. Litsid. III raamat (Literarity, 2019)

Litsid. III255 lk

Kuna kaks esimest osa olid loetud, siis ei kõhelnud kätte haaramast ka kolmandat osa. Ma ei tea, kas asi on minu, aga praegu kuidagi ei taha lugemine edeneda.

Kolmandas osas on Nõukogude võim vahetunud Saksa võimuga. Kõik tundub nüüd palju parem ja on tunne, et sõja võit on juba käeulatuses. Meie daamid ja daamikesed ootavad sakslaste võitu, sest kommuniste ei taha keegi. Samuti loodavad nad, et kui sakslased võidavad, siis saab Eesti oma iseseisvuse tagasi.

Raamat keskendub jällegi ühele sõja-aastale. Siin juhtub igasuguseid asju. Ilmuvad välja ootamatud tegelased. Toimub igasuguseid reetmiseid ja paraku keegi ka lahkub. Muidugi jätkub endistviisi see liin, et igasugused tähtsad tegelased külastavad härrasteklubi.

Kolmas osa on suuresti sarnane eelnevatele osadele. Ma arvan, et see raamat ei jää sarjas viimaseks, sest paar sõja-aastat on veel kirjutamata. Kolmas osa ei olnud minu jaoks päris nii põnev kui eelmised, aga ma lugedes tundsin hirmu tegelaste elude pärast. Panin selle pärast mitu korda raamatu käest. Samas kui ilmub neljas osa, siis ilmselt loen ka selle läbi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: