Susan Mallery. Parim pruut (Ersen, 2019)

Parim pruutTõlkinud Kristina Guhse
279 lk

See on ideaalne raamat, et õhtul enne magama jäämist lugeda. Kerga ja natuke naiivne, ei ole liiga põnev, et und takistaks.

Elizabeth Abbott on Glenwoodi linnakeses uus. Ta on siia saabunud, et alustada uut elu koos oma pisikese tütrega. Eesmärgiks oli maha jätta eelnev elu, kus eksmees on talle haiget teinud. Glenwoodis kohtub Elizabeth šerif Travis Haynes’iga. Travis on linnakeses tuntud naistemees. Elizabethile mees meeldib, samuti meeldib Travis ka ta tütrele, aga naine pole kindel, kas suudab oma eelneva kogemuse tõttu mehi enam usaldada. Travis selle eest teab, et tema ei ole loodud püsivaks suhteks, kuigi ta seda tahaks.

Raamat oli kerge ajaviitelugemine, kuhu liigselt süvenema ei pea. Lõpplahendus on teada, aga vahel on hea selliseid raamatuid lugeda. Kuna raamatu originaal on ilmunud 1995. aastal, siis pani nii mõnigi asi kulmu kergitama. Eelkõige muidugi see Elizabethi “kohutav saladus”, mille pärast ta silmad peast häbeneb. See tundus, kuidagi liiga otsitud olevat. Ja mis värk selle Stetsoni-kaabuga on? Ja mulle ei meeldi eriti vuntsidega mehed. 😀 Aga muidu mulle meeldis. Kes otsib lihtsat ajaviitelugemist, siis see raamat on ideaalne.

One thought on “Susan Mallery. Parim pruut (Ersen, 2019)

Add yours

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: