Laura Martin. Vikondi põgenenud abikaasa (Ersen, 2019)

Vikondi põgenenud abikaasaTõlkinud Ede Kõrgvee
288 lk

See raamat oli selle sarja üllatus. Oli päris asjalik ning ei olnud liiga siirupine. Samuti ei olnud siin tegelaste ülivõrdes kujutamist, mis tihtipeale ajaviitekirjanduses on.

Lord Oliver Sedgewick on aasta aega otsinud oma naist Lucyt, kes koos nende pisipojaga põgenes. Nüüd on ta naise üles leidnud ühest Londoni slummist, kus naine ühte naiste ja laste varjupaika aitab. Nende poeg David on surnud ning Oliver soovib teada saada, mis juhtus. Samuti soovib ta nende abielu jätkata, kuigi ta ei ole kindel, kas ta suudab naist enam usaldada. Lucy ei soovi nende abielu jätkata, vaid tahab oma iseseisva eluga jätkata.

Võtsin selle raamatu, et seda õhtuti enne magama jäämist lugeda ja tõesti oli see minu jaoks üllatavalt hea. Teemad on elulised ja olulised – lein lapse kaotuse pärast ja teineteise usaldamine. Samuti naise hirm järgmise lapse sünnitamise ees. Ta kardab, et äkki juhtub järgmisega samamoodi. See oli hea ajaviiteromaan, mida soovitan lugeda nendel, kes otsivad midagi kerget lugeda.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: