Stan Lee. The Avengers. Vol. 1 (Marvel Worldwide, 2015)

Avengers, vol1Illustreerinud Jack Kirby ja Don Heck
240 lk.

Jätkan Tasujate lainel. Seekord sattus mu kätte selline kogumik, kuhu on koondatud kümme erinevat koomiksit. Kogumiku teeb eriliseks see, et siia on koondatud üldse esimesed koomiksid Tasujatest. Need on avaldatud aastatel 1963-1964.

Minu jaoks oli see väga huvitav lugemine, sest ma ei teadnud täpselt, kuidas nende lugu alguse sai. See, mis on filmides, ei ole sama, mis koomiksites. Nendest koomiksitest selgus nii midagi üllatavat ja ootamatut. Näiteks elab Thor Maal inimeste hulgas ning ta on hoopiski arst, kes muundub Thoriks, kui asi läheb tõsiseks. Pärit on ta siiski Asgardist. Huvitav oli ka see, et teised Tasujad ei tea teineteise tõelisi identiteete ning nad üritavad seda iga hinna eest varjata. See oli harjumatu, aga samas ka põnev. Nii mõndagi üllatavat oli siin veel.

Natuke häiris pidev kordamine, mida mingi tehnika või relv teeb ja mis eesmärgil tegelane seda kasutab. Tänapäevastes seda enam pole. Muidu oli huvitav lugeda / vaadata, kuidas Tasujad kokku said ja millistele tegelastele nad vastu astusid. Vaenlasi neil ikka jätkus. Soovitan lugeda, kes on nendest tegelastest huvitatud ning tunnevad huvi nende algupära vastu.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: