Nathan Edmondson. Black Widow. 1, The finely woven thread (Marvel Worldwide, 2015)

Black Widow 1Illustreerinud Phil Noto
144 lk

Mulle sattus kätte järgmine graafiline romaan nii öelda superkangelasest. Või vähemalt filmis me tunneme teda nii. Tema minevikust on teada nii palju, et ta oli enne palgamõrvar. Kuna ta mu kätte sattus, siis ei suutnud vastu panna. Pealegi on järgmisel aastal oodata antud tegelasest ka eraldi filmi. Mul on hea meel, et see niimoodi poolkogemata mulle ette juhtus.

Me teame teda Tasujana ja S.H.I.E.L.D.-i agendina (vähemalt need, kes Marveli filme on vaadanud). Minevikus oli ta KGB palgamõrvar. Nüüd püüab ta oma minevikku heastada, tabades pahasid. Ta on külmavereline ja meetodeid nende tabamiseks just ei vali. Siinses osas on tal täita salajane missioon ühe pahalase tabamiseks, aga asi läheb natuke käest ära. Vastane on oodatust tugevam ja kavalam.

Ega Must Lesk siingi oma minevikku väga ei ava nagu senini filmideski. Loodan, et tema isiklik film natuke muudab seda asja. Küll aga saab siin aimu tema tunnetest ja mõtetest. Mul on veel kaks osa tema seiklustest lugeda. Soovitan lugeda nendel, keda huvitab nende tegelaste maailm.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: