Captain America and the mighty Avengers 1-5 (Marvel Worldwide, 2015)

Kapten AmeerikaKirjutanud Al Ewing
Illustreerinud Luke Ross, Ivan Soria, Sanford Greene
Viis osa kokku 103 lk

Ma kirjutan neist viiest osast koos, sest need on nii lühikesed ja ei tundu mõttekas kõigist eraldi kirjutada. Neid peaks olema veel neli osa, aga neid mul hetkel ei ole käepärast. Võib-olla loen kunagi ka need läbi, et teada saada, kuidas lugu lõppes.

Ma pean ausalt üles tunnistama, et kahjuks see lugu ei meeldinud mulle eriti. Esiteks siin oli päris palju tegelasi, mis alguses tegi lugemise natuke keeruliseks, aga õnneks jäid nad ruttu meelde. Teiseks mulle ei meeldinud see, et peamised Tasujad Kapten Ameerika (Sam Wilson), Tony Stark, Thor ja teised ei olnud päris sellised nagu nad tavaliselt on. Head ja teisi hädaohu eest kaitsmas. Nad olid kuidagi kurjad ja see oli minu jaoks võõrastav. Mulle ei meeldinud seekord kunstiline pool ka. Lugemine ise läks üsna kiirelt. Esimesed kolm osa olid minu arvates natuke kehvemad. Neljas ja viies osa olid juba paremad ja huvitavamad.

Sisust siis nii palju, et algsetel Tasujatel on uutest tulijatest kõrini ning nad tahavad selle asja lõpetada. See lõppeb omavahelise tülitsemisega avalikkuse silme all. Samal ajal plaanib üks tegelane oma rünnakut. Mis sellest kõik välja tuleb, saab teada ilmselt järgnevatest osadest.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: