Detsembri ja 2018. aasta kokkuvõte

Aasta 2019 on juba mõned päevad kestnud, aga mul ikka veel detsembri ja aasta kokkuvõtted tegemata. Nii et enne kui alustan uue aasta raamatutest kirjutamist, klaarin eelmise aasta asjad ära.

Detsember oli parem kuu kui paar eelmist. Olulist rolli mängis selles puhkus, kus mul oli rohkem aega lugemisele keskenduda. Detsembris oli mul lugemiselamusi seinast seina. Oli nii häid kui kehvemaid, armastuslugusid, fantaasiat, põnevust ning krimi, sekka veel luulet ja huumorit. Ühesõnaga oli põnev. Oma tuntud headuses olid Bryndza, Läckberg ja Maas. Meeldivalt üllatas ka Abgarjan.

Kes  märkas, siis detsembris ma ei lugenud ühtegi Varraku raamatut. Ma püüan nüüd neid isiklikke raamatuid rohkem lugeda. Pealegi saan neist nii mõnegi panna lugemise väljakutse alla (Facebookis on Lugemise väljakutse grupp ning seal on mitmeid erinevaid väljakutseid).

Loetud raamatuid: 12
Loetud lehekülgi: 3907
Kõige paksem raamat: Nora Roberts “Keskpäev” (496 lk)
Kõige õhem raamat: Fjodor Dostojevski “Valged ööd” (85 lk)

Detsembri raamatud

Aastas lugesin kokku 147 raamatut ja lehekülgi oli kokku 44 728. Goodreads’is panin eesmärgiks 120 raamatut. Nagu näha, siis oli mul väga hea lugemisaasta. 10 raamatut rohkem kui eelmisel aastal. Siia mahtus nii palju häid lugemiselamusi, et ma ei jõua neid üles lugedagi. Kohtusin paljude tuttavate autoritega aga leidsin ka mitmeid uusi. Väga heaks avastuseks olid Robert Bryndza ja Gert Helbemäe raamatud. Muidugi oli ka natuke kehvemaid lugemiselamusi. Lisan siia ka Goodreadsi väljavõtetest paar pilti.

Head uut lugemisaastat Teile!

goodreadsi kokkuvõte nr2.goodreadsi kokkuvõte

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s