Mai-Agate Väljataga. Loomise õpetus. II (Pilgrim, 2018)

loomise-õpetus-ii176 lk.

Olen selle raamatu esimest osa kunagi lugenud ja mõtlesin, et loen nüüd teise ka läbi. Raamatu esimene pool mulle sobis, aga teine pool läks minu jaoks natuke liiga utoopiliseks.

Alguses kirjutab autor siin hinge õppetükkidest ja karmast ning sellest, kuidas elus on kõik tasakaalus; sellest, kuidas kõik meie mõtted ja tunded mõjutavad meie tervist ning kuidas me ise oma elu saame paremaks luua. Näiteks kui kogu aeg mõtled negatiivseid mõtteid, siis sa loodki endale sellise elu, kus kõik on halvasti. Samuti kirjutab ta siin, kuidas tegeleda enda negatiivsete tunnetega, et need ei hakkaks elu segama. Palju on juttu ka alateadvusest, infoajastust ning kuidas see mõjutab lapsi ja noori, samuti eelmistest eludest ja armastusest.

Raamatu teine pool läks minu jaoks ikka väga veidraks. Siin ta kirjutab tulnukatest, reptiilidest, teistest dimensioonidest. Ma ei tea, kas seda mõjutas minu raske nädal, aga see jutt tundus täiesti vastuvõetamatu mulle. No misasja. Aga samas, võib-olla ma pole siis piisavalt valgustatud ja elan pimeduses.

Raamatu esimest poolt soovitan igal juhul lugeda. Sealt saab häid mõtteid, kuidas enda tunnete ja mõtetega paremini toime tulla.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: