Jason Aaron. Thor, God of Thunder, Volume 3: The Accursed (Marvel Worldwide, 2014)

Thor,vol3Illustreerijad Ron Garney, Nic Klein, Das Pastoras, Esad Ribic, Emanuela Lupacchino
160 lk.

Kolmandat osa alustasin eile õhtul ja täna hommikul juba lõpetasin. Mis teha, kui inimene ei oska vabal päeval magada ning kell kuus uni ära läheb 😀 Mõtlesin, et mis ma siis selle ajaga teen, otseselt raamatut ei viitsinud võtta, miks siis mitte valida järgmine Thori-lugu.

Seekordne osa on natuke tuttavam nendele, kes Thori filme on näinud. Nimelt põgeneb siinses osas vanglast tumedate haldjate endine kuningas Malekith. Malekith tahab oma kuningriiki tagasi ning selleks asub ta tapma oma endiseid alamaid. Et erinevate maailmade vahel rahu säilitada, asub asjaga tegelema Thor ning tema erinevatest maailmadest pärit meeskond. Thor võib olla mõnikord vägagi tormakas ning asjad ei suju seegi kord nii nagu plaanitud.

Kolmandat osa lugedes oli mul silme ees pilt Thorist nagu ta filmis on. Meeldis natuke rohkem, kui eelmine osa, sest asjad ei olnud enam nii segased. Lugu oli huvitav nagu ikka ja ei puudu siit ka ootamatud pöörded.

Varsti lähen järgmist osa hankima ning mõnda aega tulevad lisaks tavaliste raamatute postitustele nüüd ka graafiliste romaanide postitused.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s