Kelly Rimmer. Kui ma su kaotasin (Ersen, 2017)

kui-ma-su-kaotasinTõlkinud Anu Rooseniit
328 lk.

Ma pole siia juba vist nädal aega midagi postitanud. Seda põhjusel, et lugemine ei edene hetkel praktiliselt üldse. Tunnen, et olen väsinud ja kuidagi ei jaksa. See ilmselt natuke mõjutab ka mu arvamust antud raamatust, kuna sellega läks ikka liiga palju aega. 328 lehekülje lugemiseks nädal, on ikka liiga aeglane tempo.

Raamatu algus mulle väga meeldis. Emotsionaalne ja hinge minev. Keskel hakkas see emotsionaalsus mind rõhuma ning mida rohkem lõpu poole, seda raskem lugeda oli. Emotsionaalselt raske. Teemaks on kahe inimese suhe. Kuidas nad teineteist leiavad ning miks hakkab kõik viltu vedama.

Leo ja Molly abielu on karil, kuigi nad endiselt armastavad teineteist. Need kaks on nii erinevad, kui veel olla saavad. Molly on valge, rikaste vanemate laps, keda on kogu elu hellitatud. Leo on aborigeen ning pärit vaestest oludest. Kõigele lisaks ei suuda Molly isa nende abieluga leppida.

Leo töötab sõjakorrespondendina ning ta seab ennast pidevalt ohtu. Molly ei suuda sellega leppida. Leo ei suuda aga leppida Molly rikkusega ning tekivad pidevad tülid. Nad on lahutuse äärel, kui Leoga juhtub õnnetus, mille tagajärjel ta jääb ratastooli ning kaotab osaliselt mälu.

Raamat on jaotatud kahte ossa ning kirjutatud mõlema tegelase vaatevinklist. Alguses meenutab Leo minevikku ning Molly räägib käesolevast ajast. Teises osas on vastupidi. Suhet lahatakse mõlemast vaatenurgast, et teada saada, mis läks valesti ja kas seda on võimalik veel parandada.

Senised Kelly Rimmeri raamatud on mulle väga meeldinud. Käesolev ei avaldanud mulle sellist mõju nagu eelnevad. Võib-olla on põhjuseks tõesti väsimus, aga ei suutnud seda nautida nii nagu eelmiseid.

Kelly Rimmeri raamatud, mida olen lugenud:

Salajane tütar (Ersen, 2016)
Ema pihtimus (Ersen, 2017)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: