Carla Neggers. Kevad Samblamäel (Ersen, 2017)

kevad-samblamäel-viies-raamatTõlkinud Maia Planhof
262 lk.

“Kevad Samblamäel” on Swifti jõeoru viies romaan. Minu arvates on tegemist selle sarja senini kõige parema raamatuga. Eesti keeles on juba ka sarja kuues osa “Võõrastemaja Punane Ristik”. Õige pea kavatsen ka selle läbi lugeda. Kõigepealt aga viiendast osast.

Iga raamat on loetav ka eraldi ning räägib ühe paari teineteise leidmise loo. Tegevus toimub linnakeses Knights Bridge. Seekordses osas on linnakeses toimumas Daphne Stewarti meistriklass. Daphne Stewart on kohalik kuulsus, kes on jõudnud Hollywoodi. Daphne kardab, et miski või keegi võib selle ürituse rikkuda ning palkab eradetektiivi Russ Coltoni kindlaks tegema, kas kõik on ikka turvaline.

Samblamägi on uus elamukompleks, kus on konverentsiruum, treeningsaal ning mõned üürikorterid. Ühes neist elab Kylie Shaw. Kylie kuuleb juhuslikult, et tema kõrvale kolib mõneks ajaks eradetektiiv ning ta pole sellest üldse vaimustatud, sest tal on oma saladused, mida kaitsta ja varjata.

Edasine on juba asjade loomulik käik. Nad kohtuvad, suhtlevad ning armuvad. Mis neist edasi saab, saate juba ise lugeda. Kas nad suudavad oma nii erinevaid elusid ühendada? Kas nad üldse tahavad seda?

Nagu eespool juba öeldud, siis mulle meeldis ning sobis ideaalselt selle nädalavahetuse lugemiseks. Mõnus, kerge ning kaasahaarav. Samas ei pea liigselt mõtlema ning aju saab puhata. Lisaks mulle meeldib see, millise õhkkonna autor selles linnakeses kujundanud on. Sõbralik, toetav ja hooliv. Muidugi on see natuke ka roosamanna, aga vahelduseks on hea selliseid mõnusaid ajaviiteromaanikesi lugeda.

Eelnevad raamatud:
“Kaotatud suve saladused”
See öö Ohaka teel
Siidrioja
Kajajärv

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: