Barbara Freethy. See on siis armastus (Ersen, 2017)

see-on-siis-armastusTõlkinud Ülle Jälle
274 lk.

Nagu raamatu pealkirigi vihjab, on tegemist armastusromaaniga. Peale küllaltki kriminaalset puhkuseperioodi vajas aju  vahelduseks natuke lihtsamat ja teistsugust lugemist. Õnneks ei valmistanud raamat pettumust. Tegemist on täpselt sellise lihtsa ajaviiteromaaniga, mis oli kirjutatud nauditavalt ja midagi ei hakanud häirima.

“See on siis armastus” on Callaway perekonna romaanisarja teine osa (esimene osa “Sel ööl“). Seekord on peategelasteks Emma Callaway ja Max Harrison. Emma on süütamiste uurija ja Max on politseinik. Nad ei meeldi teineteisele eriti, aga peavad uurimise tõttu koostööd tegema. See, et nad teineteisele ei meeldi, on muidugi ainult pealispind. Tegelikult tunnevad mõlemad teineteise vastu tugevat iha, aga nad püüavad seda maha suruda.

Max ei kavatse armuda, sest armastus muudab inimese nõrgaks ning hävitab. Ta nägi, mida armastus tegi tema venna ning isaga. Emma on just ühe suhte lõpetanud ning ta ei plaani alustada uut. Aga nende vahel valitsev kirg on liiga tugev, et seda eirata. Lisaks kirele möllab linnas ka süütaja ning Emma ja Max peavad uurima, kes see on.

Väga mõnus oli vahelduseks lugeda ühte mõnusat armastusromaani. Jättis südamesse helge tunde. Sellepärast mulle meeldibki armastusromaane lugeda. Mis siis, et meespeategelane on tohutult kena ja seksikas jne. Sellistes romaanides on see alati nii. Mõnikord see häirib, aga seekord mitte. Autor on suutnud luua väga mõnusa atmosfääri ning mulle meeldib Callaway’de perekond. Loodan, et tõlgitakse veel selle sarja raamatuid. See on muidugi pikk sari, 12 raamatut. Natuke kahtlane, et need kõik ka tõlgitakse, aga loota ju võib.

Sobib ideaalselt ilusasse sooja suveõhtusse nautimiseks. Soovitan kõigile armastusromaanide fännidele ja nendele kelle aju vajab puhkust.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: