Linda Goodnight. Vihmavarblane (Ersen, 2017)

vihmavarblane.JPGTõlkinud Ketlin Tamm
320 lk.

“Vihmavarblane” on märksa kvaliteetsem naistekas kui “Kokku loodud“. Tegemist on Honey Ridge’i teise romaaniga (esimene osa on “Mälestuste maja“). See on sama hea, kui eelmine raamat. Võib-olla isegi natuke parem.

Hayden Winters saabub Virsikuaia võõrastemajja, et kirjutada järjekordset põnevusromaani. Ta on hästi eraklik mees. Varjab oma minevikku, sest ta tunneb oma mineviku üle piinlikkust. Samuti ei soovi ta suhet, sest ta kardab, et tal on halvad geenid ja selle tõttu läheb kõik nagunii untsu.

Carrie Riley on vaikne ja tagasihoidlik Honey Ridge’i raamatukoguhoidja. Ta kardab paaniliselt äikesetorme. Nii satub ta ühel tormisel ööl Virsikuaia võõrastemaja köögis kokku Haydeniga, kellega nad jäävad rääkima. Ühel hetkel satub sinna ukse taha üks märg poisike, keda mõlemad soovivad aidata ja kaitsta.

Endiselt ümbritseb võõrastemaja salapära. Kes seal elasid üle 100 aasta tagasi ja millist elu nad elasid? Nii nagu eelmises raamatus leidsid peategelased salapäraseid kuulikesi, nii leiab ühe ka Hayden. Samal ajal näeb ta nii reaalseid unenägusid inimestest, kes elasid seal üle 100 aasta tagasi. Mees arvab, et hakkab hulluks minema.

Väga nauditav ja kaasahaarav lugemine oli. Ilmsiks tuleb nii mõnigi saladus, saabub ootamatu ja kõikevõitev armastus. Helge ja mõnus tunne jäi peale raamatu lugemist. Üks vähestest tänapäeva naistekatest, kus ei ole seksi. Armastust saab näidata ka lihtsalt pilkude, hoolitsevate puudutuste ning lihtsalt hoolimisega. Soovitan lugeda kõigil, kes armastavad head ning mõnusat ajaviidet!

Ma olin dilemma ees, millist raamatut lugeda, nii et võtsin loosi. Ma tahan kõiki korraga lugeda, mida puhkusele kaasa võtsin, aga kuna see pole võimalik, siis tõmban loosi. Nii et “Vihmavarblaseni” jõudis järjekord tänu loosile. Järgmisena on plaanis lugeda Poldarki sarja neljandat raamatut.

Häid lugemiselamusi ja päikest! 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: