Shannon Stacey. Kokku loodud (Ersen, 2017)

kokku-loodudTõlkinud Leena Suits
286 lk

Tegemist on Kowalskite sarja romaaniga, aga on vabalt loetav ka siis, kui teisi pole lugenud. Romaan on tüüpiline naistekas ja seda lugedes tuli mulle meelde Susan Mallery. Täpselt sama tüüpi kirjanikud.

Peategelasteks on Laney Caswell ja Ben Rivers. Laney on tulnud Whitfordi, et toibuda oma õnnetust abielust ja leida taas enesekindlus. Ta tahab leida rahu ning otsustab võtta vastu töö Northern Stari jahimajas. Vaba aja kavatseb veeta raamatuid lugedes ja filme vaadates.

Ben Rivers töötab Whitfordis parameedikuna. Ben soovib endale luua perekonda. Ootamatult tunneb ta tugevat külgetõmmet Laney vastu, kes aga ei taha suhtest kuuldagi.

Kohati ajas raamat muigama. Kas tõesti juhtuvad ühte väikesesse kohta sellised inimesed, kes pidevalt ATV-dega õnnetusi teevad. Ma saan aru, et seal on ATV-de jaoks rajad, aga neid õnnetusi juhtus seal kuidagi tihti. Muidu oli selline mõnus lugemine, kuigi ühes kohas oli vist osa teksti vahele jäänud. Ei tea, kas see oli tõlkija apsakas või oligi see nii juba enne. Igatahes ajaviitmiseks väga sobilik raamat ja sobis mu puhkuse ajaks suurepäraselt. Suurt elamust just ei saanud, aga see polegi selline raamat. 🙂

Advertisements

One thought on “Shannon Stacey. Kokku loodud (Ersen, 2017)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s