Susan Mallery. Pruudi tütred (Ersen, 2017)

pruudi-tutred“Pruudi tütred” on Susan Mallery kõige uuem naistekas, mis eesti keeles ilmunud. Ja ka kvaliteetsem, kui paljud eelmised, mis on ühe malli järgi kirjutatud. Siin on ikka natuke rohkem fantaasiat kasutatud.

Peategelasteks on kolm õde. Rachel, Sienna ja Courtney. Rachel on kõige vanem ja ta tunneb, et peab kõige eest vastutama. See on teda saatnud alates lapsepõlvest, kui ema palus ennast aidata. Samuti maadleb ta oma tunnetega eksmehe vastu, kellest ta pole senini üle saanud, kuigi lahutusest on möödas 2 aastat. Pealegi nad puutuvad tihedalt kokku oma poja pärast.

Sienna on keskmine õde, kellel on selja taga kaks luhtunud kihlust. Sienna on see ilus õde. Ema kihluspeol teeb Siennale abieluettepaneku tema praegune kallim David. Et ema pidu mitte rikkuda ütleb ta “jah”, kuigi pole üldse kindel, kas David tema jaoks ikka õige mees on.

Kolmas ja kõige noorem õde Courtney on pikka kasvu ja kohmakas. Ta tunneb ennast halvasti, sest tal olid koolis õpiraskused ja teda noriti pikkuse pärast. Et perekonnale tõestada, mida ta väärt on, siis ta salaja lõpetab keskkooli ja läheb ülikooli. Ta kohtub seksika muusikaprodutsendi Quinniga, kes püüab teda enesekindlamaks muuta.

Kõige selle taustal tuleb korraldada ema pulmapidu. Ema tahab kasutada kõiki oma ideid, mida ta esimeste pulmade ajal teha ei saanud. Lisaks veel õdede enda isikliku elu draamad. Kõik see sulandub kokku huvitavaks koosluseks. Selline mõnus ja tore naistekas, mida vahelduseks lugeda. Siin on rõõmu ja kurbust, nuttu ja naeru. Soovitan lugeda, kes armastavad naistekaid!

Advertisements
Rubriigid: Raamatud, sildid: , , , , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

One Response to Susan Mallery. Pruudi tütred (Ersen, 2017)

  1. Pingback: Veebruari kokkuvõte | Triinu raamatublogi

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s