Linda Howard. Iseseisev naine (Ersen, 2016)

iseseisev-nainePeale fantaasiat ja põnevust tahtsin vahelduseks lugeda lihtsat armastusromaani ja seega täitis raamat oma eesmärgi.

Tegelasteks on Sallie Jerome ja Rhy Baines. Nad on abielus, aga pole seitse aastat teineteist näinud. Sellest ajast saadik kui Rhy Sallie maha jättis. Nüüdseks on Sallie mehest üle saanud ja ennast reporterina üles töötanud. Järsku ostab Rhy selle ajakirja, kus naine töötab ning nad kohtuvad taas.

Mees on otsustanud, et nad peavad uuesti koos elama hakkama ja teeb selleks kõik, mis võimalik. Vahendeid valimata. Naise arvamusest mees ei hooli. Sallie ei taha sellega muidugi leppida, kuigi raamatu lõpp on ikkagi etteaimatav.

Ma alustasin selle raamatu lugemist ootusärevalt ja algus mulle meeldis. Raamat on tegelikult põnev lugemine, küll aga ei meeldinud mulle meespeategelane.

Rhy on ülbe, ennasttäis jõhkard, kes arvab, et kõik peab käima nii nagu tema tahab. Sallie soovib töötada reporterina ja reisida erinevatesse kohtadesse. Mees keelab selle ära, kui ta ajakirja ostab. Väidetavalt tema kaitsmiseks. Sallie tahaks siiski oma karjääri jätkata, kuigi lõpuks läheb ikka nii nagu Rhy tahab.

Minu jaoks oli see natuke kummaline. Eriti arvestades seda, et nad pole teineteist seitse aastat näinud. Lõpuks muidugi mees muutub leebemaks jne, aga ikkagi mulle selline väga macho värk ei istu.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: