Susan Mallery. Armastus võidab (Ersen, 2016)

armastus-voidabVana-aasta õhtul alustasin järjekordse Mallery romaaniga, mis eesti keelde tõlgitud. See on Fool’s Goldi sarjas juba 20.

Shelby Gilmore’il oli raske lapsepõlv. Tema isa peksis ema ja kui Shelby sai 13-aastaseks hakkas isa ka teda peksma. Õnneks päästis tüdruku tema vend Kipling, kes ta ära viis. Sellest on talle aga jäänud hirmud, millest ta nüüd noore naisena on otsustanud vabaneda. Ta tahab usaldada mehi ja selleks palub ta Aidan Mitchelli, et nad oleksid lihtsalt sõbrad, kuhu poleks segatud tundeid ega seksi.

Aidan Mitchell tegeleb seiklusreiside ja ekskursioonidega. Samuti võib tema hobiks pidada naisturistidega üheöösuhete harrastamist. Ühel päeval avastab ta, et see on linnas kõigile teada ning ta otsustab muutuda. Sellepärast on ta nõus Shelby eksperimendis osalema ning kuueks kuuks seksist loobuma.

Eks ole ju enam-vähem alati teada, millega selline eksperiment armastusromaanis lõpeb, aga siiski oli hea lugeda. Natuke häiris meespeategelase mõttekäik alguses, kus rõhutati, et kuus kuud peab kannatama, siis saab naist. Õnneks seda rohkem ei olnud. Natuke labane minu jaoks. Muidu nagu Mallery ikka. Hea ja mõnus ajaviiteromaan.

Head uut lugemisaastat! 🙂

Samast sarjast olen siin eelnevalt tutvustanud järgnevaid raamatuid:

  1. Hoia mind;
  2. Jõulud neljandal tänaval;
  3. Suudle mind;
  4. Kütkesta mind;
  5. Pulmad jõulude ajal.
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s