Susan Mallery. Pulmad jõulude ajal (Ersen, 2016)

pulmad-joulude-ajalJärjekordne Fool’s Goldi romaan. Malleryt on alati hea meelelahutuseks lugeda. Kerge ja lihtne armastusromaan, kus on küllaltki palju klišeesid. Puhkuse ajaks või õhtuseks lugemiseks ideaalne.

Seekordse romaani üheks peategelaseks on pruudirõivapoe kaasomanik Madeline Krug. Madeline nõustub korraldama jõulude ajal Jonny Blaze’i õe pulmi. Selleks peab ta tihedat koostööd tegema Jonnyga, keda ta on eemalt imetlenud.

Teiseks peategelaseks on filmistaar Jonny Blaze, kes hiljuti kolis Fool’s Goldi, et leida normaalne elu. Jonny kardab ennast siduda, kuid ometi on Madeline’s midagi.

Niimoodi pulmi korraldades armuvad märkamatult mõlemad. Kes Malleryt on lugenud, need teavad, et ta raamatutel on õnnelik lõpp. Ka see raamat ei ole erand. Mallery kasutab oma romaanides tüüpülesehitust. Peategelased kohtuvad, armuvad, siis lähevad korraks mingil tobedal põhjusel lahku ning lõpuks uuesti kokku. Selles raamatus on üks asi küll teistmoodi, kui tavaliselt. Seekord ei tea linnaelanikest peaaegu mitte keegi Madeline’i ja Jonny suhtest, vaid nad ajavad omi asju vaikselt.

Soovitan lugeda nendel, kes soovivad midagi helget ja rõõmsat. Tema raamatud on natuke roosamannad, aga vahelduseks on neidki mõnus lugeda. Seekord jõuluteema veel võimendab seda roosamannat.

Advertisements

One thought on “Susan Mallery. Pulmad jõulude ajal (Ersen, 2016)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s