Susan Mallery. Pulmad jõulude ajal (Ersen, 2016)

pulmad-joulude-ajalJärjekordne Fool’s Goldi romaan. Malleryt on alati hea meelelahutuseks lugeda. Kerge ja lihtne armastusromaan, kus on küllaltki palju klišeesid. Puhkuse ajaks või õhtuseks lugemiseks ideaalne.

Seekordse romaani üheks peategelaseks on pruudirõivapoe kaasomanik Madeline Krug. Madeline nõustub korraldama jõulude ajal Jonny Blaze’i õe pulmi. Selleks peab ta tihedat koostööd tegema Jonnyga, keda ta on eemalt imetlenud.

Teiseks peategelaseks on filmistaar Jonny Blaze, kes hiljuti kolis Fool’s Goldi, et leida normaalne elu. Jonny kardab ennast siduda, kuid ometi on Madeline’s midagi.

Niimoodi pulmi korraldades armuvad märkamatult mõlemad. Kes Malleryt on lugenud, need teavad, et ta raamatutel on õnnelik lõpp. Ka see raamat ei ole erand. Mallery kasutab oma romaanides tüüpülesehitust. Peategelased kohtuvad, armuvad, siis lähevad korraks mingil tobedal põhjusel lahku ning lõpuks uuesti kokku. Selles raamatus on üks asi küll teistmoodi, kui tavaliselt. Seekord ei tea linnaelanikest peaaegu mitte keegi Madeline’i ja Jonny suhtest, vaid nad ajavad omi asju vaikselt.

Soovitan lugeda nendel, kes soovivad midagi helget ja rõõmsat. Tema raamatud on natuke roosamannad, aga vahelduseks on neidki mõnus lugeda. Seekord jõuluteema veel võimendab seda roosamannat.

Advertisements
Rubriigid: Raamatud, sildid: , , , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

One Response to Susan Mallery. Pulmad jõulude ajal (Ersen, 2016)

  1. Pingback: Susan Mallery. Armastus võidab (Ersen, 2016) | Triinu raamatublogi

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s