Carla Neggers. Kajajärv (Ersen, 2016)

kajajarv-neljas-raamatTegemist on Swifti jõeoru sarja neljanda osaga. Eelmised osad on “Kaotatud suve saladused” (2015), “See öö ohaka teel” (2016) ja “Siidrioja” (2016). Kokku on sellest sarjast ilmunud praeguseks kuus raamatut ja seitsmendat autor kirjutab. Viiendat ja kuuendat osa eesti keeles veel ei ole.

Seekordses osas on peategelasteks Heather Sloan ja Brody Hancock. Heather on Sloanide pere kuues ja noorim laps. Tal on viis vanemat venda ja ta tegeleb majade renoveerimisega. Tema viimaseks tööks on Vic Scarlatti 1912. aastast pärineva maja renoveerimine.

Brody Hancock on diplomaatilise turvateenistuse agent, kes on Knight’s Bridge’is üles kasvanud, aga täiskasvanuks saades lahkunud. Nüüd on Vic Scarlatt ta tagasi kutsunud.

Brody ja Heather ei ole teineteise suhtes sugugi ükskõiksed. Nad püüavad seda eitada, aga lõpp on ikka etteaimatav. Raamat on selline tore keskpärane ajaviiteromaan, kus lisaks peategelastele annavad tooni Heatheri viis ülimalt kaitsvat vanemat venda, kuldse retriiveri kutsikas Rohan ja muudki tegelased. Natuke häiris nämmutamine eelnevate osade tegelaste ümber.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: