Rene Bürkland. Tark tee terviseni (Pilgrim, 2016)

tark-tee-terviseni“Tark tee terviseni” on praegu hästi populaarne. Lugesin seda minagi, aga minu jaoks oli see natuke üles haibitud.

Selles raamatus kirjutab Rene Bürkland Hiina toitumisteraapiast tervise tugevdamiseks ja haigustest paranemiseks. Ta kirjutab, kuidas valida toitu vastavalt oma kehatüübile ja aastaajale. Millised toidud sobivad erinevate haiguste ja probleemide korral ja millised ei sobi. Niimoodi peaks toit meie tervist tugevdama ja haigusi ennetama.

Lõpus on välja toodud toiduainete loetelu, kus on kirjas tema iseloom, maitse, organ, toime, vastunäidustused ja kasutamine. Samuti on lõpus lisad, kus on välja toodud viie elemendi organeid mõjutavad toidud, toiduainete iseloom, maitse, keha konstitutsioonile sobivad toidud

Siin on oma tõetera sees. Olen enda peal proovinud ja tean, mis toidud sobivad ja mis mitte. Mis mulle selle raamatu juures ei meeldi, on see, et see võtab silme eest kirjuks. Kõik need yin‘id ja yang‘id, qi‘d ajavad segadusse. Sisu on asjalik ja mul on plaan endale ka isiklik eksemplar soetada.

Advertisements
Rubriigid: Raamatud, sildid: , , , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s