Heather Graham. Surnute äratamine (Ersen, 2016)

surnute-aratamineTegemist on triloogia teise osaga. Esimene osa on “Laske surnutel magada” (Ersen, 2016). Mulle väga meeldib see sari. See on põnev ja kaasahaarav ning raske on raamatut käest panna. Lugesin selle mõne õhtuga läbi.

Nagu esimeses osaski, siis on siingi tegemist kummaliste ja seletamatute nähtustega. Quinn’ile tuleb väljakutse ühe perekonna majja, kus on jõhkralt tapetud isa, ema, naise vanemad ning tädi. Kõik nad on tapetud eri viisidel. Sündmuskohal on palju verd, aga sealt ei leita mitte ühtegi mõrvarelva. Muidugi mitte ka tapjat.

Quinn ja Danni asuvad mõistatust lahendama, kui toimub järjekordne rünnak ühe vana daami majas, keda nad püüdsid hoiatada. Vana daam jääb rünnakus ellu ning on hiljem abiks juhtumi lahendamisel. Abilisi on neil veel teisigi.

Kõik viitab sellele, et juhtumiga on seotud kurikuulus maal “Kummitused meeltes” ning alati on sündmuspaigas tihe udu. Tegevus toimub endiselt New Orleans’is, kuid korraks põigatakse ka Šveitsi. Jätkub ka Danni ja Quinn’i armulugu.

Jään ootama kolmanda osa eesti keeles ilmumist. Soovitan lugeda, kes armastavad põnevust ja müstikat. Mina igatahes nautisin seda raamatut.

One thought on “Heather Graham. Surnute äratamine (Ersen, 2016)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s