Barbara Freethy. Sel ööl (Ersen, 2016)

sel-ool“Sel ööl” on mõnusalt lühike ja põnev ajaviiteromaan, mille lugesin paari õhtuga läbi. Olgu hommikuga ka, sest uni läheb kuidagi varakult ära.

Sara on otsustanud oma isale sünnipäevaks üllatuse valmistada ja talle külla tulla. Nad ei saa omavahel just hästi läbi ning pole teineteist aastaid näinud. Isa pole rahul, et Sara tuli ja jutuajamise käigus isa unustas, et tal on toit pliidil. Maja süttib põlema ja isa tormab keldrisse nii õnnetult, et murrab jalaluu. Sara ei suuda iseseisvalt teda sealt välja tuua, aga õnneks juhtub õigel ajal saabuma naabrimees Aiden Callaway.

Aiden on tuletõrjuja. Samuti on ta Sara noorpõlve armastus. Aiden maadleb oma probleemiga. Ta kustutas oma meeskonnaga metsatulekahju, kus ta parim sõber surma sai. Kõik süüdistavad selles Aidenit. Aideni mälestused sellest sündmusest on hägusad. Ta püüab selgusele jõuda, mis siis selle tulekahju ajal juhtus, et tema parim sõber Kyle surma sai. Lõpuks palub ta Sara abi. Nende uurimise käigus löövad Sara ja Aideni vahel uuesti lõkkele tunded

Selle raamatuga on mul kummaline deja vu tunne. Ma nagu oleks sellise sisuga raamatut juba lugenud, aga ometi ma tean, et Barbara Freethy raamatuid ma ei ole enne lugenud. Ma ei oskagi öelda, miks see nii on. Igatahes raamat on põnev ja huvitav. Selline mõnus ja kerge ajaviiteromaan.

2 thoughts on “Barbara Freethy. Sel ööl (Ersen, 2016)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s