Barbara Freethy. Sel ööl (Ersen, 2016)

sel-ool“Sel ööl” on mõnusalt lühike ja põnev ajaviiteromaan, mille lugesin paari õhtuga läbi. Olgu hommikuga ka, sest uni läheb kuidagi varakult ära.

Sara on otsustanud oma isale sünnipäevaks üllatuse valmistada ja talle külla tulla. Nad ei saa omavahel just hästi läbi ning pole teineteist aastaid näinud. Isa pole rahul, et Sara tuli ja jutuajamise käigus isa unustas, et tal on toit pliidil. Maja süttib põlema ja isa tormab keldrisse nii õnnetult, et murrab jalaluu. Sara ei suuda iseseisvalt teda sealt välja tuua, aga õnneks juhtub õigel ajal saabuma naabrimees Aiden Callaway.

Aiden on tuletõrjuja. Samuti on ta Sara noorpõlve armastus. Aiden maadleb oma probleemiga. Ta kustutas oma meeskonnaga metsatulekahju, kus ta parim sõber surma sai. Kõik süüdistavad selles Aidenit. Aideni mälestused sellest sündmusest on hägusad. Ta püüab selgusele jõuda, mis siis selle tulekahju ajal juhtus, et tema parim sõber Kyle surma sai. Lõpuks palub ta Sara abi. Nende uurimise käigus löövad Sara ja Aideni vahel uuesti lõkkele tunded

Selle raamatuga on mul kummaline deja vu tunne. Ma nagu oleks sellise sisuga raamatut juba lugenud, aga ometi ma tean, et Barbara Freethy raamatuid ma ei ole enne lugenud. Ma ei oskagi öelda, miks see nii on. Igatahes raamat on põnev ja huvitav. Selline mõnus ja kerge ajaviiteromaan.

Advertisements
Rubriigid: Raamatud, sildid: , , , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to Barbara Freethy. Sel ööl (Ersen, 2016)

  1. Pingback: Barbara Freethy. Ära ütle ühtegi sõna (Ersen, 2016) | Triinu raamatublogi

  2. Pingback: Barbara Freethy. See on siis armastus (Ersen, 2017) | Triinu raamatublogi

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s