Heather Graham. Laske surnutel magada (Ersen, 2016)

laske-surnutel-magadaTegemist on triloogia esimese osaga. Teine osa (Surnute äratamine) on ka õnneks juba eesti keelde tõlgitud ja loodan, et peagi tõlgitakse ka kolmas osa. Tegemist on põnevikuga, mida on väga raske käest panna. Mis minu jaoks raamatu eriti põnevaks teeb on müstiline element selles.

Ühel päeval tuleb Danni Cafferty antiigipoodi üks vanaproua, kes on väga ärritunud. Tema valduses on üks büst, mida ta süüdistab oma mehe tapmises. Ta tahab, et Danni tuleks ja viiks selle büsti minema. Danni ei usu alguses vanaproua juttu ja hiljem, kui ta läheb kuju ära tooma, on juba hilja. Proua on surnud ja kuju kadunud.

Seda büsti jahib ka Michael Quinn, endine politseinik ja detektiiv, kes on otsustanud kuju hävitada, et peatada surmada jada. Koos Danniga asuvadki nad kuju otsima. Selle käigus satuvad nende enda elud ka ohtu. Muidugi ei puudu raamatust ka killuke armastust ja suur sõbralik koeravolask.

Tegevus toimub New Orleansis. Juba sellel kohal on minu jaoks müstiline aura. Igatahes mina elasin raamatusse niimoodi sisse, et unustasin eile pooled asjad tegemata, mida teha tahtsin. Soovitan lugeda nendel, keda köidab põnevus, vaimud ning kummitused.

Advertisements

2 thoughts on “Heather Graham. Laske surnutel magada (Ersen, 2016)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s