Kiera Cass. Kuningatütar (Pikoprint, 2016)

kuningatütarÜle tüki aja võtsin kätte ühe noorteka. Tegemist on sarja neljanda osaga (eelnevad osad on Väljavalitu, Eliit, Printsess).

Neljandas osas on Maxon ja America abiellunud ja neil on neli last. Kaksikud Eadlyn ja Ahren ning Kaden ja Osten. Kuna kaksikutest sündis esimesena Eadlyn saab temast järgmine valitseja ja riigi esimene kuninganna. Teda on selleks kasvatatud ja õpetatud sünnist saati.

Riigis on kastisüsteem küll kaotatud, aga inimesed ei ole ikka rahul. Selleks, et inimeste tähelepanu mujale viia, korraldab kuningapere järgmise Valiku.Eadlyn peab endale 35 noormehe hulgast leidma endale sobiva mehe. Eadlyn ise ei ole sellest üldsegi huvitatud, aga teeb riigi huvides head nägu. Sellest saabki järjekordne seiklus alguse.

Täitsa mõnus ja põnev lugemine, kuigi peategelane oli kohati ärritav. Enesekeskne ja ülbe tüdruk. Ilmselt autor kujutas teda nii, sest ta on kuningatütar ja järgmine kuninganna. Igatahes hakkas peategelase suhtumine teda ümbritsevatesse inimestesse vastu. Muidu polnud raamatul viga. Kaasahaarav noortekas.

One thought on “Kiera Cass. Kuningatütar (Pikoprint, 2016)

Add yours

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: