Anna Nicholas. Kass kuumal kivikatusel (Tänapäev, 2016)

kass-kuumal-kivikatusel-mürgel-mayfairis-ja-mallorcal“Kass kuumal kivikatusel” on raamatu “Sisalik pagasis” (Tänapäev, 2014) järg. Tegemist on mõnusa ja humoorika raamatuga autori enda elust. Kui esimeses raamatus nad kolisid Mallorcale, siis teises raamatus on Anna, tema mees Alan ja poeg Ollie ennast juba kenasti sisse seadnud. Nad on juba leppinud sellega, et saarel käib kõik omas aeglases tempos. Kuid ometi pole oodatud rahu saabunud. Rahu rikuvad nii inim- kui lambasoost tülikad külalised, sekeldused kanade ja vihmaussikasvandusega ning igasugused üritused.

Anna pendeldab samal ajal ka Londoni vahet käia, sest tal on oma suhtekorraldusfirma. Tema kliendid on pehmelt öeldes värvikad kujud. Londonis korraldab ta mitmesuguseid kohtumisi. Samuti treenib ta New Yorgi maratoniks, et toetada Sri Lanka orbudekodu ja ta on otsustanud rajada Mallorcale kasside hoiukodu.

Soovitan lugeda, sest see on üks omapärane raamat. Raamat on kirjutatud väga hästi ja sündmused ning tegelased on värvikalt  kirja pandud.

Katkend raamatust:

Seal, keset entrada’t, on mu vastane. Ta mõõdab mind klaasistunud pilgul kiretult, lõuad küljele liikudes pidama jäänud, nagu mäluks ta mõtlikult nätsu. Laskun aeglaselt temaga ühele tasandile. Sarvi pole näha, ega märkigi mõistusest, nii et oletan õigusega, et mul on tegemist rumala sõralise blondiiniga. Ma olen väga pahur.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s