Samantha Young “Jamaica Lane” (AS Ajakirjade Kirjastus, 2016)

jamaica-lane.jpgTegemist on sarja kolmanda raamatuga (eelmised on Dublin Sreet, London Road). Jällegi üks mõnus ajaviiteraamat, mida puhkuse ajal lugeda. Tegemist on armastusromaaniga, kus on palju rõhku pandud seksile, aga mitte ainult. Mõned asjad mind selle raamatu puhul häirisid ka. Esiteks see, et mehi kutsuti kogu aeg kuttideks. Mind häirib see sõna, sest mina pean kutiks teismelist noort naga mitte täismeest. Aga see on ilmselt minu kiiks. Samuti mind häiris sõna kontstel. Miks mitte öelda kontsadel? See kõlab ju paremini. Üks ebakõla on raamatus veel, aga see on võib-olla tõlkija viga. Nimelt kirjutab Olivia, et armatses keskkooli ajal ühe tüübiga ja mõne aja pärast, et kaotas süütuse ülikooli ajal. Muidu selline ladus lugemine. Loodan, et ülejäänud osad ka tõlgitakse eesti keelde.

Seltskondlikule olekule vaatamata on Olivia vastassoo esindajatega piinavalt ebakindel – enamasti ta lihtsalt ei söanda huvipakkuvale mehele läheneda. Ediburghi kolimine on uus algus – seksikasse Nate’i armudes otsustab ta hirmud ületada ning teha nii, nagu käsib süda.

Nate Sawyer on mängur, kes ei võta endale kohustusi. Pärast seda, kui Olivia kaebab talle oma suhtehädasid, pakub Nate end flirtimiskunsti õpetajaks ja lubab treenida Olivia seksuaalset enesekindlust. Nende sõbralikust võrgutuskursusest saab peagi hoogne armulugu.

Nate’i minevik ja pühendumisprobleemid viivad aga suhte ummikusse ning Oliviale jääb vaid südamevalu. Kui Nate mõistab, et on teinud elu suurima vea, tuleb tal pingutada rohkem kui iial varem, et panna Olivia uuesti endasse armuma – muidu kaotab ta tüdruku igaveseks.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s