Lauren Myracle. “The infinite moment of us” (Amulet Books, 2013)

51hEa+5ubOL._SY344_BO1,204,203,200_Raamat on inglise keeles ja eesti keelde pole seda tõlgitud. Võtsin selle lugemise väljakutse raames, muidu poleks ilmselt lugenud.

Raamat räägib noortest, kes on äsja lõpetanud meie mõistes gümnaasiumi. 18-aastane Wren Gray on ideaalne tütar nende vanemate jaoks. Pole poiss-sõpra ja ta sai sisse vanemate jaoks heasse kolledžisse, et õppida arstiks. Kõik tundub ideaalne, aga natuke enne lõpetamist saab Wren aru, et see on rohkem tema vanemate soov, kui tema enda oma. Seega ta ütleb kolledžile ära ja liitub hoopis ühe vabatahtlike projektiga. See muidugi ei meeldi tema vanematele ja nad püüavad tema enesekindlust õõnestades panna Wreni ümber mõtlema.

Selle eest on Charlie Parker väga kindel, mida tema tahab. Ta tahab tundma õppida Wreni, keda ta on armastanud esimesest hetkest peale, kui teda nägi. Charlie on samuti 18-aastane õrn, natuke ebakindel poiss, kellel on keeruline minevik. Ta pelgab Wrenile läheneda, sest arvab, et tüdruk ei tuleks temasugusega kunagi välja. Lõpuks peale gümnaasiumi lõppu ta võtab siiski julguse kokku ja neist saab paar.

Selline mõnus ajaviite lugemine. Natuke klišeelik lugu, kus kohtuvad õrnade hingedega noored inimesed, nende esimesed kohtingud ja natuke naljakad sõbrad. Muidugi juhtub neil ka igasuguseid jamasid. Nauditav lugemine esimesest armastusest.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s