Carla Neggers. See öö Ohaka teel (Ersen,2016)

see-öö-ohaka-teel-teine-raamatTegemist on Swifti jõeoru romaani teise osaga (esimese osa pealkiri on “Kaotatud suve saladused”, Ersen, 2015).

Raamatukoguhoidja Phoebe O’Dunni kirg ajaloo vastu on talle õpetanud, et õnnelikud lõpud on haruldased. Tema elu  Knights Bridge’is on turvaline ja sündmustevaene, kuni ta avastab peidetud ruumi raamatukogu pööningul. Sealt ruumist leiab ta hulgaliselt vintage-rõivaid, kaasa arvatud uhke õhtukleit – täiuslik maskiballiks Bostonis.

Printsessi maskeeringus Phoebe köidab ballil nägus mõõga ja mantliga mees, kes on samuti omandanud söakama välimuse. Noah Kendricki rikkus on teinud ta ettevaatlikuks, eriti aga naiste suhtes, kellest igaüks tahab temalt midagi.

Kui Noah ja Phoebe Knights Bridge’is uuesti kohtuvad, ei tunne kumbki esialgu teist ära.

Mind häirisid selle raamatu juures mõningad asjad. Esiteks on raamatus mitu liini, mida tutvustuses pole mainitud ja minu jaoks see natuke killustas  lugu. Teiseks ei tundunud lugu mulle kohati usutav, aga võib-olla on see ainult minu probleem. Ma lootsin, et lõpetan selle kiiresti, kuna mul on nii palju raamatuid kodus, mis lugemist ootavad. Aga võta näpust, jäi venima. Selline keskpärane lugemine.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: