Sally Andrew. Mõrvade ja armastuse retseptid

mõrvade-ja-armastuse-retseptidRaamatu peategelaseks on Tannie Maria, kes on viiekümnendates eluaastates lesk. Tannie Maria armastab kokkamist ja söömist ning ta töötab kohaliku ajalehe juures, kus ta jagab lugejatele oma retsepte. Paraku leiab ajalehe peakontor, et vaja oleks midagi glamuursemat ja nii leiab Tannie Maria end järsku nõu andmas armuasjades, kus ta ennast kindlalt ei tunne. Aga ta leiab siiski lahenduse ja lahendab ka armuasju toidusoovituste abil.

Kirju tuleb talle päris palju. Eriti puudutab teda ühe naise kiri, kes tahab maha jätta oma vägivaldset meest. Kui ühel päeval leitakse see naine mõrvatuna, satub Tannie Maria keset segasevõitu politseijuurdlust.

Segane on see lugu tõesti. Kohati lausa jabur. Kahtlusaluseid on mitmeid, kes süüdistavad teineteist. Samuti tekivad nendega mitmed koomilised olukorrad. Väga mõnus ja rahulik lugemine. Põnev ka. Samuti mulle meeldis Sally Andrew’si kirjutamislaad. Ja see õrn armastus Tannie Maria ja politseiuurija Henk Kannemeyeri vahel. Vahepeal tekkis isegi tahtmine Tannie Mariat kallistada, kui ta kurb oli. Seda raamatut ei tasu kiiresti lugeda, vaid lugeda nautides. Soovitan!

Raamatu lõpus on toodud ära sõnaseletused ja retseptid. Nii et kellel viitsimist ja tahtmist on, saab raamatus mainitud toite ka ise järgi proovida.

Advertisements
Rubriigid: Raamatud, sildid: , , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s