Sally Andrew. Mõrvade ja armastuse retseptid

mõrvade-ja-armastuse-retseptidRaamatu peategelaseks on Tannie Maria, kes on viiekümnendates eluaastates lesk. Tannie Maria armastab kokkamist ja söömist ning ta töötab kohaliku ajalehe juures, kus ta jagab lugejatele oma retsepte. Paraku leiab ajalehe peakontor, et vaja oleks midagi glamuursemat ja nii leiab Tannie Maria end järsku nõu andmas armuasjades, kus ta ennast kindlalt ei tunne. Aga ta leiab siiski lahenduse ja lahendab ka armuasju toidusoovituste abil.

Kirju tuleb talle päris palju. Eriti puudutab teda ühe naise kiri, kes tahab maha jätta oma vägivaldset meest. Kui ühel päeval leitakse see naine mõrvatuna, satub Tannie Maria keset segasevõitu politseijuurdlust.

Segane on see lugu tõesti. Kohati lausa jabur. Kahtlusaluseid on mitmeid, kes süüdistavad teineteist. Samuti tekivad nendega mitmed koomilised olukorrad. Väga mõnus ja rahulik lugemine. Põnev ka. Samuti mulle meeldis Sally Andrew’si kirjutamislaad. Ja see õrn armastus Tannie Maria ja politseiuurija Henk Kannemeyeri vahel. Vahepeal tekkis isegi tahtmine Tannie Mariat kallistada, kui ta kurb oli. Seda raamatut ei tasu kiiresti lugeda, vaid lugeda nautides. Soovitan!

Raamatu lõpus on toodud ära sõnaseletused ja retseptid. Nii et kellel viitsimist ja tahtmist on, saab raamatus mainitud toite ka ise järgi proovida.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s