Brenda Novak. Kadunud õde

kadunud-õdePärast oma väikese tütre Ellie surma ja sellele järgnenud lahutust tuleb Maisey Lazarow tagasi oma vanematekoju Fairhamile. Ta läheb sinna, et taastuda ja aidata paraneda oma vennal Keithil, kes on narkomaan. Selle asemel, et minna koju, valib ta peatumiseks hoopis Smuggler’s Cove’i. Need on väikesed rannamajad, mis olid olulised tema isale. Masey läheb sinna, sest ta ei taha elada koos emaga, kes on jõukas ja liiga kontrolliv.

Smuggler’s Cove’is leiab ta ennast Rafe Romero naabrina. Rafe’ile kaotas ta kuueteistkümneaastaselt süütuse. Mees kasvatab üksinda väikest tütart. Maisey avastab, et teda tõmbab ikka veel Rafe’ poole.

Asi läheb põnevaks siis, kui Rafe leiab ühe bangalo seina seest karbi fotodega. Ta viib fotod Maisey’le arvates, et tegu on tema lapsepõlvefotodega. Maisey taipab õige pea, et nendel fotodel ei ole tema. Küll aga on nendel tema ema, isa, Keith ja üks väike tüdruk. Maisey usub, et see tüdruk on nende õde, aga ema käsib tal selle loo unustada.

Väga põnev ja hästi kirjutatud raamat. Tihtilugu lugesin seda poole ööni, kuigi järgmisel hommikul oli vaja varakult tõusta. Soovitan nendele, kes tahavad lugeda mõnusat ja kaasahaaravat ajaviitekirjandust. Samuti ei puudu raamatust armastus. Head lugemist! 🙂

Advertisements

One thought on “Brenda Novak. Kadunud õde

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s